Sık Sorulan Sorular

Mobil Sipariş Uygulaması, sizin markanıza ait olan, telefon, tablet gibi mobil platformlarda uygulama mağazalarından kullanıcıların indirerek kullanabileceği bir e-ticaret uygulamasıdır. Online olarak satış yapmak istediğiniz tüm ürünlerinizi bu uygulama üzerinde yayınlayabilirsiniz. Kullanıcılar satın almak istedikleri ürünleri sepetlerine ekleyerek, sipariş oluşturabilirler.
İnternet üzerinden satış yapmak isteyen tüm sektörler için uygulamamız kullanılabilir. Market siparişlerinde, yemek siparişlerinde, perakende ve toptan ürün satışlarında kullanılabilir. Gıda, tekstil, teknoloji marketleri vs gibi internet üzerinden sipariş almak, satış yapmak isteyen tüm sektörlerde uygulamamız kullanılabilir.
Evet, uygulama tercih ettiğiniz isim, logo ve tasarım ile uygulama mağazalarında yayınlanacaktır.
Kullandığınız bir sistem var ise ve bu sistem ile entegrasyon imkanımız var ise, ürün tanımlarını bu sistem üzerinden alabiliyoruz. Bu sistem yok ise tanımları web yönetim paneli üzerinden yapabilirsiniz. Excel ile ürün listenizin tamamını sisteme aktarabilirsiniz. Kategoriler ve ürün resimlerini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
Kullandığınız bakiye kontrol sistemi var ise ve bu sistem ile entegrasyon imkanımız var ise ürün bakiye kontrolünü mevcut sisteminiz üzerinden yapabiliyoruz. Mevcut sisteminiz yok ise ürün bakiyelerini yönetim paneli üzerinden yönetebiliyorsunuz.
Ürünler ekrana getirilirken bakiyesi olan ürünler ekrana getirilmekte, sepete eklendiğinde ve sipariş oluşturulduğunda tekrar ürün ile ilgili bakiye kontrolleri yapılmaktadır.
Kapıda ödeme ve online ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Kapıda ödeme için Nakit ve Kredi Kartı. Online ödeme için Kredi Kartı ile 3D güvenli ödeme alabilirsiniz. Talep ettiğiniz farklı ödeme seçenekleri için uygulama altyapımızı hazır hale getirebiliriz. Tercih ettiğiniz ödeme seçeneklerini kullanıcılarınıza sunabilirsiniz. Örneğin kapıda nakit ödeme yöntemini tamamen kapatabilir veya sadece günün belirli saatlerinde aktif olmasını sağlayabilirsiniz.
Sipariş teslimini hızlı teslimat, gün içi teslimat, gel-al ve kargo ile teslimat şeklinde yapabilirsiniz. Bu seçeneklerden dilediğinizi parametrik olarak kullanıcılarınıza sunabilirsiniz. Sipariş teslim bölgelerine göre farklı teslim seçenekleri ayarlayabilirsiniz.
Teslim ücreti, kargo ücreti veya hizmet bedeli altında siparişe ek bir ücret belirleyebilirsiniz. Sipariş teslim bölgesine göre minimum sepet tutarı ve teslim ücreti belirleyebilirsiniz. Dilerseniz teslim ücretini hiç almayabilir veya belirlediğiniz bir tutarın üzerindeki siparişler için almayabilirsiniz.
Doğrudan indirim veya koşula bağlı indirim şeklinde dilediğiniz gibi kampanyalar tanımlayabilirsiniz.
Doğrudan indirim kampanyalarında tanımlanan ürün indirimleri uygulama üzerinde indirimli ürünler kategorisinde gerçek fiyatı ve indirimli fiyatı şeklinde görüntülenebilir.
Koşula bağlı indirimlerde müşterinin sepetine uygun kampanyalardan biri seçilerek, kampanyada tanımlı indirimler sepete uygulanarak, ödeme sayfasında indirimler görüntülenir.
Kampanyalar sipariş uygulamasında Fırsatlar ekranında ayrıca görüntülenir, müşteri bu ekranda kampanya ile ilgili ürünleri görüntüleyebilir.
Personel uygulaması, sipariş hazırlayan ve sipariş dağıtımı yapan personelleriniz için geliştirilmiş ayrı bir mobil uygulamadır.
Sipariş alındığında doğrudan uygun durumdaki mağaza personeli ve kurye hesabına düşer. Mağaza personeli siparişi hazırlar, kurye sipariş teslim adresini harita üzerinde görüntüleyerek teslim etmek üzere yola çıkar. Bu iki rol, iki farklı personele veya tek personele atanabilir.
Yeni bir sipariş alındığında sipariş atanan personellere ve bildirim almak isteyen admin kullanıcılara bildirimler ile uyarı gönderilir.

Web yönetim paneli "Sipariş Uygulaması" ile ilgili tüm tanım ve parametreleri yönetebileceğiniz, raporlar görüntüleyebileceğiniz, bilgisayar veya mobil cihazlarınızdan kullanabileceğiniz bir web uygulamasıdır.

Sipariş uygulaması ile ilgili ürün tanımlamaları, duyuru tanımları, kampanya tanımları, ödeme yöntemi tanımları, personel tanımları gibi tüm tanımlamalar ve parametreler bu uygulama üzerinden yapılabilir.

Açık siparişler, geçmiş siparişlerin tamamı bu uygulama üzerinden kolay bir şekilde takip edilebilir.

Personel uygulamasını kullanmayan müşterilerimiz, sipariş hazırlama, teslim süreçlerini bu uygulama üzerinden yönetebilirler.

Uygulama üzerindeki kolay anlaşılabilir raporlar ile, satışlarınız ile ilgili tüm istatistiklere kolay bir şekilde erişerek, kurumunuzun karlılığını ölçebilirsiniz.

Kategori, alt kategori ve ürün bazındaki raporlamalar ile hangi ürünlerinizin ne kadar satıldığını görebilirsiniz.

Personel performans raporları ile personellerinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Sadece yetki verilen kullanıcılar, yetki verilen ekran ve raporları kullanabilirler.