Entegrasyon Süreçleri Nasıl İşler?

Entegrasyon Süreçleri Nasıl İşler?

Eganis Yazılım olarak müşterilerimize sunduğumuz tüm yazılımlarımızda, E-Fatura&E-Arşiv, Sanal Pos, E-İmza, GPS, SMS gibi entegrasyon gereken tüm süreçlerde, müşterimizin kendi seçtiği firmalar ile entegrasyonlar yapmaktayız. Bu konular ile ilgili hali hazırda çalıştığınız kurumlar olabilir veya çalışacağınız kurumunu yeni seçmiş olabilirsiniz. Bizim için önemli olan seçmiş olduğunuz kurumun entegrasyon kütüphanesi olup olmadığıdır. Entegrasyon kütüphanesi var ise biz en kısa zaman içinde gerekli entegrasyonları yaparak sistemi kullanıma hazır hale getirmekteyiz. 

Bu konularda çalıştığınız bir kurum yok ise Eganis Yazılım olarak bu konudaki deneyimlerimizden yola çıkarak müşterilerimize gerekli desteği sağlamaktayız. 

Entegrasyon yapılacak konu ve kurum belirlendikten sonra, bu kurum ile daha önce entegrasyon yapmış isek, sadece gerekli doğrulama bilgilerini alarak, tanımlamaları yapıyoruz. Bu kurum ile daha önce entegrasyon yapmamış isek, bu kurumdan kendi imkanlarımız ile veya müşterilerimiz aracılığı ile gerekli entegrasyon dökümanlarını alarak entegrasyon geliştirmelerini yapıyoruz. 

Eganis Yazılım olarak 20 den fazla kurum ile entegrasyon çalışmalarını tamamlamış bulunmaktayız.