Sözleşme Yönetimi

Kira sözleşmelerinizi girin, araç teslim, ikame araç, araç değişikliği, araç iade alma, faturalandırma gibi tüm süreçlerinizi kolay bir şekilde yönetin.

Rent A Car Sözleşme Girişleri - Eganis Yazılımı

Sözleşme

Sözleşme girişlerinizi uygulama üzerinden yaparak, sözleşmenizi otomatik olarak oluşturabilir, günlük kiralamalar için tek seferlik, aylık kiralamalar için aylık periyodik faturaların otomatik olarak oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Sözleşme takibinizi, cari takibinizi, araç durumu takibinizi yapabilirsiniz.


Araç Teslim Etme

Sözleşmenize bağlı olarak araç teslimatlarınızda aracınızın teslim anındaki durumunu kayıt altına alarak, araç iadesini aldığınızda teslim anındaki farkları kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Ayrıca sözleşmeye bağlı olarak İkame Araç ve Araç Değişikliği yapmanız gereken durumlarını kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Rent A Car Sözleşme Girişleri Mobil Arayüz - Eganis Yazılımı

Rent A Car Sözleşme Girişleri - Eganis Yazılımı

Araç İade Alma

Sözleşmenize bağlı araçlarınızı iade aldığınızda, araç teslim anındaki durumlar otomatik olarak getirilir, aracın son km bilgisine göre sözleşmede tanımlı km limit aşımı yapılmış ise yapılan ekstra km bilgisi ve aşım ücreti tespit edilir. Aracınızın son HGS bakiyesi, son yakıt durumu, son lastik durumu, son hasar durumu bilgilerine göre ücret farkları girilerek araç iade alma fark faturasının otomatik olarak oluşturulması sağlanabilir.