Muhasebe

Otomatik olarak oluşan faturalar ile faturalandırma süreçleri için zaman kaybetmeyin, tüm gelir ve giderleriniz, müşteri borç-alacaklarınız kolay anlaşılır raporlar ile kontrolünüz altında.

Rent A Car ERP Fatura - Eganis Yazılım

Faturalandırma, E-Fatura/E-Arşiv

Uygulama içerisinde yapmış olduğunuz işlemlere göre oluşturmanız gereken faturalarınız çok büyük bir bölümü sistem tarafından otomatik olarak oluşturulmaktadır. Ayrıca oluşturmak istediğiniz faturalarınız var ise bu modül üzerinden manuel olarak fatura oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz tüm faturalar E-Fatura/E-Arşiv gönderimleri çalışmış olduğunuz e-belge entegratörüne otomatik olarak iletilmektedir.


Tahsilat Girişleri

Müşterilerinizden aldığınız ödemeleri bu modül üzerinden kolay bir şekilde sisteme girişini sağlayabilirsiniz.


Rent A Car ERP Cari Ekstre - Eganis Yazılım

Cari Hesap Ekstresi

Müşterilerinin borç-alacak durumunu bu modül üzerinden kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Özet ve detay olarak görüntüleyebildiğiniz bu raporda müşterinizin faturalarının ve tahsilatlarının detaylarını görüntüleyebilirsiniz.


Gelir Gider Ekstresi

Kesilen faturalara, yapılan masraf girişlerine göre firmanızın gelir, gider durumunu kolay anlaşılabilir bu rapor ile takip edebilirsiniz. Boyutlu muhasebe tekniğine göre oluşturmuş olduğumuz muhasebe hareketleri sayesinde Cari bazda, araç bazında ve/veya sözleşme bazında gelir ve giderlerinizi kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz..

Rent A Car ERP Cari Ekstre - Eganis Yazılım