Araç Yönetimi

Araçlarınızı tanımlayın, sigorta, muayene, bakım, ceza, hgs gibi tüm süreçlerinizi kolay bir şekilde yönetin.

Rent A Car Araç Tanımlama - Eganis Yazılım

Araç Tanımları

Araç tanımlamalarını yapacağınız bu modülde, kiralama fiyatlarını, araç evraklarını, sigorta, kasko, muayene, araç bakım gibi araç ile ilgili tüm bilgileri girebilir, girmiş olduğunuz bilgilere hatırlatma bildirimleri alabilirsiniz.


Sigorta, Kasko & Muayene Girişleri

Aracınızın sigorta, kasko ve muayene bilgi girişlerini yaparak, hem bitiş tarihlerine göre hatırlatma bildirimleri alabilirsiniz hem de girmiş olduğunuz masraf tutarlarına göre muhasebe modülü için gider kayıtlarınızı otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

Rent A Car Kasko, Sigorta, Muayene Girişleri - Eganis Yazılım

Araç Kiralama Bakım, Onarım, Hasar Girişleri - Eganis Yazılım

Bakım, Hasar & Onarım

Aracınızın periyodik bakım bilgilerini girerek, aracın güncel km bilgisine göre sonraki periyodik bakım için hatırlatma bildirimleri alabilirsiniz. Ayrıca aracınız için yapılan tüm bakım, tamir ve onarım bilgilerini girerek hem aracınızın geçmiş bakım ve onarım bilgilerini takip edebilir hem de girmiş olduğunuz masraf tutarlarına göre muhasebe modülü için gider kayıtlarınızı otomatik olarak oluşturabilirsiniz.


Ceza ve HGS Girişleri

Aracınız ile ilgili yapılan HGS yüklemelerinin veya aracınıza gelen cezaların girişlerini yaptığınızda girmiş olduğunuz tarihe göre araç hangi müşteride ise o müşteri otomatik olarak tespit edilip getirilir, dilerseniz sorumlu taraf seçimini manuel olarak yapabilirsiniz. Sorumlu taraf müşteriniz ise ilgili müşteriye girmiş olduğunuz bilgilere göre otomatik olarak fatura kesilir. Ayrıca giriş yapılan tutara göre muhasebe modülü için gider kayıtlarınız otomatik olarak oluşturulur.

Rent A Car HGS, Ceza Girişleri - Eganis Yazılım